III Sympozjum Historia Elektryki
Międzynarodowa Wystawa i Konferencja pt. „Początki elektryfikacji polskich miast –Elektrownia Miejska w Radomiu 1901-1946” M.C.S.W. „ELEKTROWNIA” w RADOMIU INAUGURACJA 8 listopada 2017

EGZAMINY KWALIFIKACYJNE:

ELEKTRYCZNE- CIEPLNE- GAZOWE

w każdy wtorek o godz. 11.00

w budynku NOT, w Radomiu ul. W. Krukowskiego 1 - sala nr 111.

Na egzamin proszę zgłosić się z dowodem osobistym.

Opłata za egzamin wynosi:– 200,00 zł

(Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dn. 28 kwietnia 2003r.Dz.U. Nr 89 poz. 828)

Opłatę należy uregulować przed egzaminem

na konto SEP - Nr 94 2490 0005 0000 4600 1556 8689