Centrum Kompetencji Fotowoltaicznych Oddziału Radomskiego SEP informuje że rozpoczyna kolejne szkolenie przygotowujące do egzaminu Urzędu Dozoru Technicznego na certyfikowanego instalatora OZE (fotowoltaika). Nasze laboratorium posiada certyfikat UDT. Ukończenie kursu w takim ośrodku jest warunkiem przystąpienia do egzaminu. Koszt szkolenia 1.880 zł.

Początek 7 marca 2016 r. Czas szkolenia to 40 godzin. Miejsce szkolenia – laboratorium w budynku NOT. Radom ul. W. Krukowskiego 1 oraz laboratorium UTH Radom.
Plan zajęć zgodny z rozporządzeniem UDT.

Szczegóły dotyczące kursu na stronie: www.ckf.sep.radom.pl

Zapraszamy. Więcej informacji 48 362 87 47.

Patron roku 2018 w SEP

Prezentacja2 dobra