Zarząd Oddziału Radomskiego SEP na swoim październikowym posiedzeniu zdecydował, by wprowadzić zwyczaj odwiedzania grobów zmarłych w ostatnim czasie członków SEP. I tak, w bieżącym roku członkowie Zarządu Oddziału Radomskiego SEP, odwiedzili groby i złożyli znicze z logo Oddziału na grobach ś.p.: Kol. Kol. Teresy Kośmider, Barbary Nosarzewskiej, Tadeusza Borysiewicza, Leszka Borowieckiego, Marcelego Grzywacza, Zbigniewa Ikwantego, Stanisława Kądzieli, Piotra Makrockiego, Henryka Niezgody, Jerzego Tarczyńskiego, Wojciecha Wielińskiego i Tadeusza Witkowskiego.

Cześć ich pamięci.