Załącznik 1

Numer telefonu:

Godło:

data i podpis uczestnika konkursu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym na potrzeby przeprowadzenia Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, (Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) w zakresie koniecznym do prawidłowego przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzcy
i przyznania nagrody, wydawania, odbioru i rozliczania nagrody przez Organizatora oraz
w celach promocji Konkursu.

data i podpis uczestnika konkursu