Rozstrzygnięcie IX Konkursu Fotograficznego Oddziału Radomskiego SEP

30.IX.2021 r. jury konkursu zapoznało się z pracami nadesłanymi na konkurs. Wszystkie spełniają warunki konkursu i prezentują odpowiedni poziom artystyczny.

Jury ustaliło w oparciu o punkt VI/5 Regulaminu Konkursu następującą kolejność:

I nagroda  – Franciszek Mosiński za zdjęcie – „Środowisko­_1”,

II nagroda  – Lucjan Duchniewicz za zdjęcie – „Farma wiatrowa zachód mgła”,

III nagroda  – Tadeusz Stankowiak – za zdjęcie „Koegzystencja ”.

Jury postanowiło przyznać również wyróżnienia w formie DYPLOMU:

Anna Duchniewicz za zdjęcie – „01          DSC9929”,

Igor Pomianowski za zdjęcie – „IMG_20210913_201227”,

Marian Strudziński za zdjęcie – „05. xxx”,

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w Konkursie, a laureatom gratulujemy sukcesu.

I nagroda 1000– Franciszek Mosiński za zdjęcie – „Środowisko­_1”

II nagroda – Lucjan Duchniewicz za zdjęcie – „Farma wiatrowa zachód mgła”

III nagroda – Tadeusz Stankowiak – za zdjęcie „Koegzystencja ”

Anna Duchniewicz za zdjęcie – „01          DSC9929”