Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Radomski

im. prof. Włodzimierza Krukowskiego

Stowarzyszenie Elektryków Polskich
Istnieje od 1919 roku, jest dobrowolnym zrzeszeniem inżynierów i techników elektryków jako pozarządowa organizacja twórcza o charakterze naukowo – technicznym, rozwija naukę i technikę, popularyzując wiedzę, kulturę techniczną i ekologiczną oraz etykę zawodową, podnosi kwalifikacje zawodowe członków.
Egzaminy i szkolenia grupy 1
Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną.
Egzaminy i szkolenia grupy 2
Urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzania energetyczne.
Egzaminy i szkolenia grupy 3
Urządzenia, instalacje i sieci gazowe wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwa gazowe.
Centrum Kompetencji Fotowoltaicznych
Centrum Kompetencji Fotowoltaicznych przy Radomskim Oddziale Stowarzyszenia Elektryków Polskich prowadzi szkolenia obejmujące całe spektrum zagadnień związanych z systemami fotowoltaicznymi . Ramowy program szkolenia jest zsynchronizowany z aktualnymi wymaganiami dyrektywy 2009/28/WE oraz aktualnych polskich ram prawnych wynikających z unormowań obowiązujących w sektorze energetycznym oraz dopasowany do standardów kompetencji zawodowych montera instalacji odnawialnych źródeł energii.

Członek wspierający

LOGO ENEA BIAŁE

Kursy i szkolenia

centrum

 

Logo100

 

Rok 2021 rokiem Jubileuszu 100 -lecia

Oddziału Radomskiego

Stowarzyszenia Elektryków Polskich 

  

Jubileusz 100  lecia Oddziału Radomskiego

Stowarzyszenia Elektryków Polskich

(1921-2021)

Powstanie i działalność Oddziału Radomskiego SEP

Czytaj więcej...

W dniu 9 – 13 października 2020 r. obradowała Komisja Kwalifikacyjna prac dyplomowych studentów Wydziału Transportu Elektrotechniki i Informatyki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego, organizowanego przez Oddział Radomski SEP. Na plenarnym zebraniu Świąteczno-Noworocznym, które odbyło się w formie one-line w dniu 17 grudnia 2020 r. odbył się finał konkursu przyznając następujące nagrody i wyróżnienia:

Czytaj więcej...

Informujemy, że w dniach 08-11 marca 2021 r  w godz. 15-19 planujemy szkolenie na uprawnienia elektryczne. 

Zgłoszenia i zapytania proszę kierować na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub letefonicznie pod nr 513 768 341

Centrum Kompetencji Fotowoltaicznych O/R SEP informuje, że ogłasza nabór na kolejne szkolenie przygotowujące  do egzaminu w Urzędzie Dozoru Technicznego na certyfikowanego instalatora instalacji urządzeń fotowoltaicznych.                                            

Rozpoczęcie planujemy w połowie marca 2021 r w siedzibie Oddziału Radomskiego SEP 

Informacja i zapisy pod nr tel. 48 362 87 47 lub 513 768 341