Międzynarodowa Wystawa i Konferencja pt. „Początki elektryfikacji polskich miast –Elektrownia Miejska w Radomiu 1901-1946” M.C.S.W. „ELEKTROWNIA” w RADOMIU CZYNNA DO 31 STYCZNIA 2018

Rok 2017 został ustanowiony w SEP

Rokiem Profesora Włodzimierza Krukowskiego

Miejsce: Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej ELEKTROWNIA w Radomiu

Inauguracja: 8 listopada 2017 r.

Czas trwania: listopad 2017 - styczeń 2018r.

logo wystawy

Organizatorzy: Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Radomski, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej ELEKTROWNIA.

Organizatorzy Pomocniczy: Zarząd Główny Stowarzyszenia Elektryków Polskich, Polska Sekcja IEEE, Polskie Towarzystwo Elektroniki Teoretycznej i Stosowanej, Archiwum Państwowe w Radomiu.

W związku planowaną na listopad i grudzień przyszłego roku wystawą "Początki elektryfikacji miast polskich Elektrownia Miejska w Radomiu 1901-1956"szukamy zdjęć, przedmiotów i pamiątek związanych z Elektrownią Miejską w Radomiu

Wystawa Stara Elektrownia Radom planszeweb 1 4Wystawa Stara Elektrownia Radom planszeweb 2 4Wystawa Stara Elektrownia Radom planszeweb 3 4Wystawa Stara Elektrownia Radom planszeweb 4 4