III Sympozjum Historia Elektryki
Międzynarodowa Wystawa i Konferencja pt. „Początki elektryfikacji polskich miast –Elektrownia Miejska w Radomiu 1901-1946” M.C.S.W. „ELEKTROWNIA” w RADOMIU INAUGURACJA 8 listopada 2017

STOWARZYSZENIE ELEKTRYKÓW POLSKICH ODDZIAŁ RADOMSKI

Adres:
26-600 Radom
ul. W. Krukowskiego 1
budynek NOT-u
I piętro

tel./fax:    48 362 87 47
tel.:         48 340 29 48

Poczta:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                   - prezes OR SEP

Konto:
Alior Bank