III Sympozjum Historia Elektryki
Międzynarodowa Wystawa i Konferencja pt. „Początki elektryfikacji polskich miast –Elektrownia Miejska w Radomiu 1901-1946” M.C.S.W. „ELEKTROWNIA” w RADOMIU INAUGURACJA 8 listopada 2017

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

Oddział Radomski SEP im. W. Krukowskiego ogłasza V edycję konkursu fotograficznego „Człowiek – Elektryczność”. Szczegóły w załączonym regulaminie.

Zgłoszenie proszę wykonać na załączniku nr 1.

Termin nadsyłania prac do 15.10.2017 r.

REGULAMIN           ZAŁĄCZNIK nr 1

Rok 2017 został ustanowiony w SEP

Rokiem Profesora Włodzimierza Krukowskiego

Chcesz zostać członkiem SEP - złóż deklarację - aby pobrać kliknij tutaj

Składki członkowskie:
Składka członkowska normalna wynosi  - 10 zł miesięcznie
Składka członkowska ulgowa wynosi     -   3 zł miesięcznie

1. Z obowiązku opłacania składek zwolnieni są:

• członkowie honorowi SEP,
  • zasłużeni seniorzy SEP .

2. Okresowo Zarządy Oddziałów na wniosek zainteresowanych lub ich macierzystych kół zwalniają z opłacania składek członków SEP:

1) bezrobotnych,

2) przebywających na świadczeniach przedemerytalnych,

3) w innych uzasadnionych przypadkach.

3. Składki ulgowe opłacają członkowie SEP:

1) emeryci i renciści,

2) studenci i uczniowie,

3) przebywający na urlopach wychowawczych,

4) dla których SEP jest drugim stowarzyszeniem naukowo-technicznym,

5) znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, w odniesieniu do których zarząd macierzystego oddziału SEP podjął decyzję w sprawie zastosowania składki ulgowej.

Opłatę za składki należy przekazywać na konto:
Alior Bank

Odbiorca:
Oddział Radomski
26-600 Radom
ul. W. Krukowskiego 1

W temacie przelewu należy podać: nazwisko, koło i okres jakiego dotyczy wpłata.