III Sympozjum Historia Elektryki
Międzynarodowa Wystawa i Konferencja pt. „Początki elektryfikacji polskich miast –Elektrownia Miejska w Radomiu 1901-1946” M.C.S.W. „ELEKTROWNIA” w RADOMIU INAUGURACJA 8 listopada 2017

„ŹRÓDŁA ZASILANIA URZĄDZEŃ PRZECIWPOŻAROWYCH.
PRZECIWPOŻAROWY WYŁĄCZNIK PRĄDU ORAZ OCHRONA PRZECIWPORAŻENIOWA URZĄDZEŃ, KTÓRYCH FUNKCJONOWANIE JEST NIEZBĘDNE W CZASIE POŻARU.
TYMCZASOWE INSTALACJE ELEKTRYCZNE ROZWIJANE PRZEZ JEDNOSTKI OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ W CZASIE ACJI RATOWNICZO-GAŚNICZEJ.”