Komisja konkursowa działająca przy Kole Stowarzyszenia Elektryków Polskich przy UTH w Radomiu wyłoniła laureatów kolejnej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową z elektrotechniki i elektroniki przyznając jednogłośnie następujące nagrody i wyróżnienia: 1. Miejsce pierwsze:
Roman Michalski – praca pt.: Poprawa efektywności energetycznej układów pompowych.
promotor: dr inż. Andrzej Szafraniec

2. Miejsce drugie:
Artur Sarzyński – praca pt.: Projekt modernizacji pola odpływowego do zasilania transformatora 1000kVA w rozdzielni wnętrzowej 15/04
promotor: prof. dr hab. inż. Mirosław Luft

Maciej Chojnacki – praca pt.: Nowe technologie w życiu osób niepełnosprawnych.
promotor: dr inż. Tomasz Perzyński

3. Miejsce trzecie:
Mariusz Kotlarek – praca pt.: Praca bloku elektroenergetycznego na parametry nadkrytyczne.
promotor: dr inż. Ewa Serafin

Wyróżnione prace:
Sylwester Sikora – praca pt.: Procedura zmiany sprzedawcy energii elektrycznej.
promotor: dr hab. inż. Piotr Lesiak, prof. UTH Radom

Piotr Knuta
– praca pt.: Warunki bezpiecznej pracy elektrowni jądrowej.
promotor: dr inż. Ewa Serafin

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na stronie Koła SEP przy UT-H w Radomiu: