W dniach 22 - 24 października  odbyły się XXX Radomskie Dni Techniki, które były wpisane w program I Mazowieckich Dni Techniki.
Po uroczystym swój program zaprezentował Oddział Radomski SEP z referatami:
- „Zarys powstania i rozwoju Stowarzyszenia Elektryków Polskich” – Wiesław Michalski, Prezes OR SEP
- „Zespół Szkół Technicznych w Radomiu na tle historii niepodległej Polski”, dr Jacek Kozyra
- „Elektromobilność w Polsce” dr inż. Andrzej Michalczewski
- „Uczniowie Elektronika twórcami samochodu elektrycznego zasilanego energią słoneczną" mgr inż. Sławomir Sokołowski
- „Rynek samochodów elektrycznych na przykładzie VW” mgr inż. Robert Nowakowski Pokaz samochodu elektrycznego. VW Golf oraz ładowarki samochodów elektrycznych.
Organizatorem wydarzenia było Koło Oddziałowe przy Oddziale Radomskim SEP.