Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Radomski

im. prof. Włodzimierza Krukowskiego

Stowarzyszenie Elektryków Polskich
Istnieje od 1919 roku, jest dobrowolnym zrzeszeniem inżynierów i techników elektryków jako pozarządowa organizacja twórcza o charakterze naukowo – technicznym, rozwija naukę i technikę, popularyzując wiedzę, kulturę techniczną i ekologiczną oraz etykę zawodową, podnosi kwalifikacje zawodowe członków.
Egzaminy i szkolenia grupy 1
Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną.
Egzaminy i szkolenia grupy 2
Urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzania energetyczne.
Egzaminy i szkolenia grupy 3
Urządzenia, instalacje i sieci gazowe wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwa gazowe.
Centrum Kompetencji Fotowoltaicznych
Centrum Kompetencji Fotowoltaicznych przy Radomskim Oddziale Stowarzyszenia Elektryków Polskich prowadzi szkolenia obejmujące całe spektrum zagadnień związanych z systemami fotowoltaicznymi . Ramowy program szkolenia jest zsynchronizowany z aktualnymi wymaganiami dyrektywy 2009/28/WE oraz aktualnych polskich ram prawnych wynikających z unormowań obowiązujących w sektorze energetycznym oraz dopasowany do standardów kompetencji zawodowych montera instalacji odnawialnych źródeł energii.

Członek wspierający

LOGO ENEA BIAŁE

Kursy i szkolenia

centrum

 

Logo100

W dniu 11 marca 2017 roku, na zaproszenie Oddziału Warszawskiego SEP, członkowie Zarządu i KRO wraz z osobami towarzyszącymi udali się do Warszawy.

Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem (Stare Miasto, Zamek Królewski, Trakt Królewski).

Następnie przeszliśmy do budynku NOT, gdzie spotkaliśmy się z Zarządem Oddziału Warszawskiego SEP.

Ostatnim punktem programu było zwiedzanie Kosmicznej wystawy „NASA GATEWAY TO SPACE” 

Pełni wrażeń wróciliśmy wieczorem do Radomia.

Czytaj więcej...

W dniach 28 i 29 lutego 2017 roku odbył się Bal Elektryka Oddziału Radomskiego SEP w Górach Świętokrzyskich.

Było wiele atrakcji. Humory jak zwykle dopisały.

Czytaj więcej...

W dniu 15 grudnia 2016 odbyło się spotkanie świąteczno - noworoczne w Oddziale Radomskim Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Czytaj więcej...

Gala Jubileuszowa Obchodów 95-lecia Oddziału Radomskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich

 21 października 2016 roku w Mazowieckim Centrum Sztuki Wspólczesnej "Ekektrownia" w Radomiu. Galeria fotografii.

Czytaj więcej...

Konferencja naukowo-techniczna "Globalne wyzwania energetyczne w XXI wieku" 21 października 2016 roku w Mazowieckim Centrum Sztuki Wspólczesnej "Ekektrownia" w Radomiu. Galeria fotografii.

Czytaj więcej...

 

Szlak Radomskiego Dziedzictwa Kulturowego- projekt nr 93 w Budżecie Obywatelskim Radomia na 2022 r.

RR FSNT NOT oraz nasze Stowarzyszenie zachęca gorąco do oddania głosu na projekt nr 93 w kategorii projektów do 50,000,- zł  w Budżecie Obywatelskim Radomia na 2022 rok. Pełna nazwa propozycji to Szlak Radomskiego Dziedzictwa kulturowego etap I. Główne założenia: Celem projektu jest popularyzacja zarówno wśród radomian, jak i turystów, dziedzictwa przemysłowego Radomia, na które składają się przede wszystkim ocalałe budynki przemysłowe, (często projektowane przez wybitnych architektów) oraz produkty wytwarzane w nich. Zakres czasowy obejmuje okres od lat 20. XIX stulecia do roku 1989.                   Jest to bardzo ważny element większego zamierzenia, które mam nadzieję niedługo będzie realizowane, a o które wielu radomian upomina się od lat, a mianowicie Muzeum Radomskiego Dziedzictwa Przemysłowego i Zaawansowanych Technologii. Głosując na ten projekt, przyczynicie się Państwo do utworzenia tej oczekiwanej instytucji.


 ccc

 

Link do głosowania:

https://glosowanie.konsultacje.radom.pl/