Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej

Jury w składzie:

1. Leszek Jastrzębiowski AFRP, SEP, RTF – przewodniczący,
  2. Joanna Perkuszewska SEP – członek,
  3. Jacek Szydłowski SEP – sekretarz.

zapoznało się z przesłanymi fotografiami i rozstrzygnęło VIII Konkurs Fotograficzny Oddziału Radomskiego SEP pt: CZŁOWIEK-ELEKTRYCZNOŚĆ.

Jury stwierdza, że na tegoroczny konkurs wpłynęło 86 prac fotograficznych 21 autorów, wszystkie spełniają warunki konkursu i prezentują odpowiedni poziom artystyczny. Jury brało, przede wszystkim, pod uwagę ukazanie urody urządzeń i użyteczności elektryczności w życiu człowieka.

Jury ustaliło na podstawie przysługującego im prawa opisanego w punkcie VI/5 Regulaminu Konkursu następującą kolejność i wysokość nagród:

I nagroda 1000 zł – Arkadiusz Fraj za zdjęcie – „Energia czerpana naturą”,

energia czerpana natura

II nagroda 750 zł – Piotr Gaweł za zdjęcie – „SEP SLUPSK”,

SEP SLUPSK

III nagroda 500 zł – Piotr i Julita Wawrzyniak- za zdjęcie „IMG20201003152154_01-01”.

IMG20201003152154 01 01

Jury postanowiło przyznać również wyróżnienia w formie DYPLOMU:

Krzysztof Kameczura za zdjęcie „Glinno 07.01.06 043”,

Glinno 07.01.06 043

Zenon Lenkiewicz za zdjęcie „3”,

Franciszek Mosiński za zdjęcie „Instalacja_na_drzewie_2”,

Instalacja na drzewie 2

Stanisław Masiak za zdjęcie „Zdj1”.

zdj1

Joanna Żurawska „Herbatka z prądem”.

Herbatka z prądem

Komisja Konkursowa gratuluje zwycięzcom i wyróżnionym oraz serdecznie dziękuje wszystkim autorom za udział w konkursie.