2020-12-02

Sprawozdanie ze spotkania techniczno-prezentacyjnego firmy SONEL w dn. 25.09.2019 r. w RE w RADOMIU.

Sprawozdanie ze spotkania techniczno-prezentacyjnego firmy SONEL z dnia 25.09.2019 r. w REJONIE ENERGETYCZNYM W RADOMIU.

W dniu 25.09.2019 r. z inicjatywy Prezesa Oddziału Radomskiego SEP oraz Koła SEP działającego przy Rejonie Energetycznym, w sali konferencyjnej w Rejonie Energetycznym odbyło się spotkanie techniczno-prezentacyjne z przedstawicielami firmy SONEL S.A. ze Świdnicy.

Na spotkanie przybyło 43 słuchaczy, najwięcej z Rejonu Energetycznego w Radomiu.

Tematem spotkania było:

• Omówienie podstawowych błędów, jakie są popełniane przy wykonywaniu pomiarów ochronnych
  • Termowizja w bezinwazyjnych badaniach instalacji i urządzeń elektroenergetycznych
  • Lokalizacja infrastruktury podziemnej za pomocą urządzeń firmy SONEL S.A.

Spotkaniu przewodniczył Prezes Koła SEP przy RE Radom, kolega Mirosław Szcześniak.

Po spotkaniu przedstawiciele firmy SONEL wyrazili zadowolenie z frekwencji oraz zaciekawieniem słuchaczy tematyką szkolenia.

Na spotkaniu zapowiedziano następne szkolenie w RE Radom na wiosnę 2020 roku połączone z praktycznym wykonaniem pomiarów ochronnych za pomocą urządzeń firmy SONEL S.A.

OPRACOWAŁ: Mirosław Szcześniak